Door: Redactie
Van Wie is de Mol? tot Expeditie Robinson en Beauty & the Geek: we hebben het maar druk met al die programma's. Toch is er een nieuwe serie waar je volgens kijkers écht aan moet beginnen.
Fan van De Verraders? Dan ga je deze serie ook leuk vinden.
Wat gebeurt er?
We hebben het over Vals Spel, een nieuwe serie van Videoland. In het programma doen tien bekende Nederlanders mee aan een psychologisch experiment. Ze moeten tien dagen met elkaar in één ruimte doorbrengen en strijden voor € 25.000. Het mooiste van alles? De kandidaten weten verder helemaal niets. Ze weten niet welke opdrachten ze krijgen en ze weten niet welke spelregels er zijn.
Enne, ze weten dus ook niet dat de kandidaten die worden weggespeeld niet naar huis vertrekken, maar in een mysterieuze kelder verblijven. Daar zien ze wie hen weggestemd heeft en blijven ze het spel op afstand volgen. Je begrijpt: dat wordt drama alom. Kom maar op met die dat gekonkel en die leugens.
Wie doen er mee?
Arno Kantelberg, Défano Holwijn, Dionne Slagter, Juultje Tieleman, Marouane Meftah, Maxim Hartman, Margriet van der Linden, Teun Kapitein, Victoria Koblenko en Vonneke Bonneke doen aan het programma mee. Het expertpanel bestaat uit Nikkie de Jager, Patty Brard, Erik Wegewijs en Valerio Zeno. Zij houden het gedrag en de kandidaten in de gaten.
Reacties
Kijkers zijn behoorlijk enthousiast over het programma. 'Voor de liefhebbers van De Bondgenoten en Het Zwaard van Damocles. Ik vind dit heel goed gestart. Mooi concept,' schrijft een kijker op X. Een ander: 'Net de eerste aflevering van Vals Spel gekeken op Videoland. Moet zeggen dat het veelbelovend is. Tot nu toe vind ik het beter dan Het Zwaard van Damocles.'
Nieuwsgierig geworden? Er verschijnt elke zaterdag een nieuwe aflevering op Videoland.
:quality(95))
:quality(95))
:quality(95))
:quality(95))
:quality(95))
:quality(95))