Nicolette Kluijver over vermeende affaire met Tygo Gernandt: 'Er is geen affaire tussen Tygo en mij'

Entertainment

Nicolette Kluijver over vermeende affaire met Tygo Gernandt: 'Er is geen affaire tussen Tygo en mij'

Redactie
Door

Redactie

Gepubliceerd op

4 februari 2025 om 13:00

Bron / Fotografie

bron ANP beeld NL beeld

Gepubliceerd op

4 februari 2025 om 13:00

Bron / Fotografie

bron ANP beeld NL beeld

Nicolette Kluijver heeft naar eigen zeggen nooit een affaire met Tygo Gernandt gehad. Dat vertelde de presentatrice maandagavond tijdens de première van de film Bridget Jones: Mad About the Boy aan Shownieuws. Gernandts ex-vriendin Dianne van den Eng beweerde in gesprek met de Privé dat de twee een affaire hadden.

'Ik kan je één ding verzekeren: er is geen affaire tussen Tygo en mij, en niet geweest,' zegt Kluijver. 'Dat is het enige wat ik erover kan zeggen. We zijn al twintig jaar bevriend. Hij heeft mij af en toe een berichtje gestuurd en dat heeft nu geresulteerd in deze chaos.'

Lees ook: Tygo Gernandt reageert op beschuldigingen: 'Niet alleen verdrietig en schadelijk, maar ook onrechtmatig'

Van den Eng beweerde dat Gernandt tijdens hun relatie intieme berichtjes naar Kluijver zou hebben gestuurd. Daarin zou bijvoorbeeld staan dat hij haar en haar geur miste. In hetzelfde verhaal beschuldigde Van den Eng haar ex-partner van mishandeling. Daarvan deed ze eerder aangifte, maar dat leidde niet tot vervolging.

delen
Redactie

Het komt wellicht niet als een gigantische schok, maar de &C-redactie bestaat voornamelijk uit vrouwen. De een heeft een kind, de ander een plant, maar allemaal hebben ze een koffieverslaving. Oh, en ze dragen heus weleens wat anders dan pastel.

Meer van deze auteur

Meer lezen van Entertainment