Wie is de Mol?-fans opgelet, door deze hint denken veel mensen nu dat Stijn de Mol is

Entertainment

Wie is de Mol?-fans opgelet, door deze hint denken veel mensen nu dat Stijn de Mol is

Anne van Aartrijk
Door

Anne van Aartrijk

Gepubliceerd op

11 februari 2025 om 11:00

Gepubliceerd op

11 februari 2025 om 11:00

Wat dit Wie is de Mol?-seizoen anders dan alle anderen maakt, is dat de Mol pas ín het seizoen gekozen werd. Omdat er toch voorbereidingen getroffen moeten worden, ontmoet Rik de Mol soms in het geheim, waar we als kijkers dan weer vervormde spraakopnames van te horen krijgen. Over die spraakopnames moeten we het even hebben.

Afgelopen week dook er op het wereldwijde web namelijk een video op. Een YouTube-account genaamd @DeAudiomol - dat met maar één video online z'n verdachte naam overigens eer aandoet - deelde wat er gebeurt als je deze spraakopnames door professionele software haalt. De maker zet allerlei instellingen aan, haalt schakelaars naar beneden en probeert de toegepaste effecten om te draaien. En dan hoor je dus de stem van één kandidaat terug. Luister zelf maar.

De stem van de mol ontdekt

De stem van de mol ontdekt

Lees ook: We spelen Bachelor-bingo met Chantal en Gerard: 'Ik ben een verwend mannetje hoor' Vrij duidelijk, toch? De stem die na al die slimme technieken overblijft, lijkt precies op die van Stijn. Al horen ze er in onderstaande podcast ook nog iemand anders in.

Maar hey, da's het enige voordeel van dat zo'n leuke kandidaat als Sam afvalt: dat we nu weten dat het in ieder geval niet zijn stem is. Lees ook: De Super Bowl 2025: Kendrick Lamar brengt controversieel nummer en Taylor Swift wordt uitgejouwd Alles op rood, eh, Stijn? Betekent dit dan dat we veilig al onze punten op Stijn in kunnen zetten, om vervolgens de titel poulewinnaar op onze LinkedIn te knallen? Dat durven we nog niet te zeggen. Er zijn ook een hoop kijkers van mening dat het programma nooit de stem van de echte Mol zou gebruiken, omdat dat veel te riskant is. De makers zouden deze fout twee jaar geleden zelfs al gemaakt hebben, luiden meerdere reacties, en sindsdien geen echte stemmen meer gebruiken. Of, denken we dan, gebruiken ze 'm dan juist wel? Je weet wat ze zeggen. Trust nobody.

delen
Anne van Aartrijk

Anne van Aartrijk is redacteur bij &C, geboren in 2000 en getogen in Brabant. Ze heeft een fikse kaasstengelverslaving, zit het allerliefst in de bioscoop en gebruikt voor een volwassene opvallend vaak het woord 'knutselen'. Minstens zo opvallend: de hoeveelheid roze in haar leven.

Meer van deze auteur

Wil je ook lezen